نتایج آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی

سوالات متداول
1-  ✔️ زمان اعلام نتایج آزمون آموزگاری ۱۴۰۲ در چه تاریخی است؟ ✔️ زمان اعلام نتایج آزمون آموزگاری در دو مرحله اولیه و نهایی منتشر می شود که تاریخ دقیق آن در متن مقاله ذکر شده است.
2- ✔️ سایت نتایج آزمون آموزگاری چیست؟ ✔️ سایت نتایج آزمون آموزگاری همان سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org خواهد بود. نحوه دریافت این نتیجه در مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ آیا اعتراض به نتایج آزمون آموزگاری 1402 امکانپذیر است؟ ✔️ بله. ممکن است سایت سازمان سنجش یک فرصت چند روزه جهت اعتراض به نتایج آزمون آموزگاری را تعیین نماید. توضیحات تکمیلی در مقاله آمده است. 

برای مشاوره نتایج آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی 1402

برای مشاوره نتایج آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی 1402

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مریم 1402/09/11
نتایج کی میاد؟
پاسخ مشاور: سلام زمان دقیق هنوز اعلام نشده است.
مریم 1402/09/11
سلام و خسته نباشیدمن در تکمیل ظرفیت آموزگاری که ۳۰ مهرماه کارنامه صادر شد با کتبی ۲۰۳قبول شدم ، و چون تیرماه برای مصاحبه رفته بودم و نمره ۵۴۵ رو کسب کرده بودم دیگه مصاحبه نرفتم ، الان هیچ پیامکی یا خبری بهم ندادن که دعوت به کار بشم ، میرم اداره آموزش و پرورش شهرمون (اسلامشهر) میگن باید نتایج نهایی تکمیل ظرفیت از طریق سنجش اعلام بشه !میخواستم بدونم چه زمانی نتایج نهایی تکمیل ظرفیت آموزگاری از طریق سایت سازمان سنجش اعلام میشه ؟؟؟؟بلاتکلیف هستیم ،نمیدونم برای آزمون استخدامی بعدی آماده بشم یا نه لطفا پاسخ بدین
پاسخ مشاور: سلام هنوز زمان دقیق اعلام نتایج مشخص نشده است.
علی 1402/08/30
سلام نتایج اعتراض آموزگاری کی میاد و چطور بفهمیم اومده
پاسخ مشاور: سلام زمان دقیق مشخص نمی باشد از طریق سیستم پاسخگویی سنجش پیگیری کنید.
جواد 1402/07/30
نتایج تکمیل ظرفیت برای مصاحبه کی میاد؟؟؟
پاسخ مشاور: سلام معمولا چند هفته پس از برگزاری فرآیند مصاحبه نتایج اعلام می شود.
علب 1402/07/25
سلام ببخشید جواب کد ۱۹ کی میاد
پاسخ مشاور: سلام مشخص نیست.
علب 1402/07/25
ببخشید جواب نهایی کد ۱۹ کی میاد
پاسخ مشاور: سلام مشخص نیست اما چند هفته زمان خواهد برد.
محمد 1402/07/04
آیا در پاییز و زمستان امسال باز هم دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر می‌شود ؟آیا افرادی که در مرز قبولی ( در حد یکی دو نمره) بوده‌اند، ممکن است دعوت به همکاری شوند؟
پاسخ مشاور: سلام بله امسال باز هم آزمون استخدامی برای آموزش و پرورش برگزار خواهد شد. در خصوص تکمیل ظرفیت اطلاعات جدیدی منتشر نشده و به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی می کنیم.
فائزه 1402/06/30
سلام روزبخیردر کارنامه نهایی آموزگاری برام کد 19 در خصوص مدارک سهمیه بومی درج شده سوال اولم این هست که آیا سهمیه بومی برام در نظر گرفته شده یا نه و دوم اینکه الان برام حکم شروع به کار و دوره مهارت آموزی میزنن یا باید تا نتیجه ثبت مدارک صبر کنم؟ممنون که پاسخ میدین
پاسخ مشاور: سلام این مورد رو باید در کارنامه مشاهده کنید. در صورتی که کد 19 در کارنامه شما درج شده، باید تا ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ضمن مراجعه حضوری به هسته گزینش استان محل ارزیابی شده خود نسبت به ارائه درخواست کتبی تجدید نظر اقدام کرده و مراحل بررسی پرونده خود در فرایند تجدید نظر را از هسته مزبور پیگیری کنید.
انیسا 1402/06/29
سلام نتایج آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی کی میاد؟
پاسخ مشاور: سلام به زودی منتشر می شود. در این مقاله اطلاع ررسانی خواهد شد .
سجاد 1402/06/27
شنیدم آموزش وپرورش شهرستان ها قبل از اینکه سازمان سنجش اعلام نتیجه کنه ی عده رو برا تدریس امسال مهر دعوت کرده میخاستم بدونم این خبر صحت داره.
پاسخ مشاور: سلام در این خصوص اطلاعات موثقی وجود ندارد.

نمایش نظرات بیشتر...