استخدام شرکت برق خراسان رضوی

سوالات متداول
1- ✔️ نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت برق خراسان رضوی ۱۴۰۲ چگونه است؟ ✔️ متقاضیان استخدام در این سازمان می توانند از طریق سایت شرکت فنی و مهندسی طیف افشان به آدرس teifafshan.ir برای ثبت نام اقدام نمایند که راهنمای تصویری نحوه ثبت نام در مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ شرایط شرکت در آزمون استخدامی شرکت برق خراسان رضوی سال 1402 شامل چه مواردی است؟ ✔️ این آزمون شامل شرایط عمومی، اختصاصی و سنی می باشد که در متن مقاله تمامی این موارد به صورت جداگانه بررسی شده است.
3- ✔️ مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت برق خراسان رضوی ۱۴۰۲ چیست؟ ✔️ همانطور که در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد، برای ثبت نام در این آزمون داوطلبان باید شناسنامه، کارت ملی، عکس پرسنلی، مدرک تحصیلی و... را تحویل دهند. برای اطلاع از سایر مدارک مورد نیاز به متن مقاله مراجعه کنید.

برای مشاوره استخدام شرکت برق خراسان رضوی ۱۴۰۲

برای مشاوره استخدام شرکت برق خراسان رضوی ۱۴۰۲

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

مهدی 1401/10/21
سلام من ثبت نام کردم پول هم از حسابم کسر شده ولی کد رهگیری بهم نداد تکلیف چیه راهنمای کنید
پاسخ مشاور: سلام با پشتیبانی سایت آزمون تماس بگیرید.
محمدی 1401/10/21
سلام امکانش هست ثبت نام تمدید بشه؟
پاسخ مشاور: سلام هنوز در خصوص تمدید مهلت ثبت نام اطلاعیه ای منتشر نشده است. در صورتی که در مهلت ثبت نام تمدید شود در این مقاله اطلاع رسانی می شود.
رضا 1401/10/17
من دوبار ثبت نام کردم و از حسابم پول کسر شد و در آخر خطای تراکنش مربوطه منقضی شده است داد.ثبت نام انجام نشد و پول به حسابم برگشت داده نشد ارسال پاسخ
حسین 1401/10/17
سلام خسته نباشید من و دونفر از دوستام رفتیم سال قبل ازمون دادیم قبول شدیم مدارکم دادیم ولی استخدام نکردن دوباره ازمون گذاشتن زنگ زدم به شرکت میگه سال قبل گذشته یعنی چی خب باید چجوری شکایت کنم از دستشون ارسال پاسخ
موسوی 1401/10/13
سلام خسته نباشید تاریخ گواهی فراغت باید دقیقا از چه زمانی باشد
پاسخ مشاور: سلام با توجه به دفترچه آزمون، ملاک محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل زمان برگزاری آزمون به (تاریخ 1401/11/2) بوده و ملاک فراغت از تحصیل تاریخ درج شده در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.
مریم 1401/10/13
سلام فقط داوطلبای آقا می تونن ثبت نام کنن ؟
پاسخ مشاور: سلام خیر داوطلبان خانم هم برای تعدادی از رشته ها امکان ثبت نام دارند.