استخدام مربی امور آموزش معلولین آموزش و پرورش استثنایی

سوالات متداول
1- شرایط آزمون استخدام مربی امور آموزش معلولین آموزش و پرورش استثنایی ۱۴۰۳ چیست؟ برای شرکت در امتحان استخدام مربی امور آموزش معلولین آموزش و پرورش استثنایی افراد باید شرط سنی و مدرک تحصیلی را رعایت کنند که جزئیات کامل در مقاله آمده است.
2- مدارک لازم برای استخدام مربی امور آموزش معلولین آموزش و پرورش استثنایی چیست؟ مدارک لازم برای استخدام مربی امور آموزش معلولین آموزش و پرورش استثنایی شامل مدرک تحصیلی کارشناسی به بالا در یکی از رشته های کار درمانی و گفتار درمانی می شود که توضیحات کامل در مقاله آمده است.
3- نشانی سایت استخدام مربی امور آموزش معلولین آموزش و پرورش استثنایی 1403 چیست؟ سایت استخدام مربی امور آموزش معلولین آموزش و پرورش استثنایی همان سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir می باشد که اطلاعات کامل در مقاله آمده است.

برای مشاوره استخدام مربی امور آموزش معلولین آموزش و پرورش استثنایی ۱۴۰۳ 

برای مشاوره استخدام مربی امور آموزش معلولین آموزش و پرورش استثنایی ۱۴۰۳ 

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

فاطمه 1402/09/23
سلام کارشناسی کار درمانی دارم می تونم ثبت نام کنم؟
پاسخ مشاور: سلام بله.
پرستو 1402/09/23
سلام هرسال برگزار می کنن؟
پاسخ مشاور: سلام به طور معمول خیر.
حمید 1402/09/03
اعتراض به رد در مرحله ارزیابی پزشکی استخدامی اموزش معلولین بخاطر اینکه رشته من وجود 6 نفر دیگر که علوم تربیتی بودیم درضمن من دارای معلولیت هم میباشم. باتشکر لطفا اگه راهی داره جلو پای ما بزارید اخه من تو وقت اضافه ام از لحاظ سنی
پاسخ مشاور: سلام برای اعتراض می توانید از طریق سیستم پاسخگویی سنجش اقدام کنید و یا به صورت حضوری به آموزش و پرورش مراجعه نمایید.
رضا 1402/06/17
سلام سایت ثبت نام کدوم سایت میشه؟
پاسخ مشاور: سلام سایت ثبت نام سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی می باشد.