نتایج آزمون قضاوت

سوالات متداول
1- اعلام نتایج آزمون قضاوت ۱۴۰۲ به چه صورتی اعلام می شود؟ معمولا نتایج آزمون قضاوت در دو مرحله اولیه و نهایی اعلام می شود. برای توضیحات بیشتر به متن مقاله مراجعه شود.
2- نتایج اولیه و نهایی آزمون قضاوت از چه طریقی قابل مشاهده است؟ داوطلبان برای پیگیری نتایج اولیه و نهایی آزمون قضاوت 1402 بایستی به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir مراجعه نمایند. برای توضیحات بیشتر به متن مقاله مراجعه شود.
3- آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون قضاوت ۱۴۰۲ وجود دارد؟ داوطلبان می توانند با ارائه دلایل به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مراجعه کرده و اعتراض به نتایج آزمون قضاوت را ثبت نمایند. برای توضیحات بیشتر به متن مقاله مراجعه شود.

برای مشاوره نتایج آزمون قضاوت ۱۴۰۲ 

برای مشاوره نتایج آزمون قضاوت ۱۴۰۲ 

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

محمد هادیخانی 1402/08/25
باسلام وخسته نباشید تعدادی از قبول شدگان آزمون قضاوت در کارنامه انها نوشته دعوت به مصاحبه علمی و روانشناسی و تعدادی هم نوشته دعوت به مصاحبه روانشناسی، حالا کسانی که به مصاحبه روانشناسی فقط دعوت شده اند آیا مصاحبه علمی گرفته نمیشود؟ ارسال پاسخ
مهناز غلامی 1402/08/21
لطفا راهنمایی کنید برای من نمره جزا هیچ چیزی نزده چطور اعتراض کنم
پاسخ مشاور: سلام با پشتیبانی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی تماس بگیرید.
بدون نام 1402/05/16
سلام خسته نباشید کی نتایج اعتراض آزمون رو اعلام می کنند؟ ارسال پاسخ
سیروس تقی زاده 1402/04/14
با سلام واقعا برای ۱۱هزار شرکت کننده باید ۴۰روز از تاریخ ازمون بگذره و نتایج رو اعلام نکنید؟پس وکالت که ۱۱۰هزار نفر شرکت کردن بعده یکسال بااحتمال زیاد نتایج رو اعلام میکنیدلااقل کنید سوالات رو ک بذارین ارسال پاسخ
قضایی 1402/02/25
نتایج ازمون چقدر طول میکشه که منتشر بشه ؟
پاسخ مشاور: سلام معمولا 30 الی 45 روز بعد ازازمون نتایج اعلام می شود.