استخدام با مدرک دیپلم

سوالات متداول
1- ✔️ استخدام با مدرک دیپلم به چه صورتی است؟ ✔️ استخدام با مدرک دیپلم شرایط و مدارکی نیاز دارد که داوطلبان می بایست تمامی آن ها را تهیه نمایند. جزئیات بیشتر در متن مقاله قرار داده شده است.
2- ✔️ استخدام در بیمارستان با مدرک دیپلم ۱۴۰۲ به چه صورتی است؟ ✔️ داوطلبان استخدام در بیمارستان می بایست با توجه به شرایط به ارسال رزومه و یا شرکت در آزمون های استخدامی اقدام نمایند. 
3- ✔️ مزایای استخدام با مدرک دیپلم چیست؟ ✔️ یکی از مزایای استخدام با مدرک دیپلم، دریافت حداقل دریافتی متناسب با قانون وزارت کار می باشد. توضیحات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره استخدام با مدرک دیپلم

برای مشاوره استخدام با مدرک دیپلم

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

علی 1402/09/06
ببخشید من فوق دیپلم کامپیوتر دارم توچه زمینه ای برای استخدام میتونم شرکت کنم
پاسخ مشاور: سلام بهتر است مهارت های خود را در رشته خود بالا ببرید و سپس در آگهی شرکت هایی که مهندس کامپیوتر جذب می کنند درخواست استخدام دهید.
جعفر 1402/09/06
سلام من دیپلم انسانی دارم ۳۳ سالمه کجا میشه استخدام شد
پاسخ مشاور: سلام به طور دقیق نمی توان گفت اما باید به آگهی های استخدامی سایت های کاریابی مراجعه کنید و کاریابی به میزان مهارت شما در زمینه های کاری بستگی دارد.
مریم 1402/08/29
سلام من دیپلم انسانی ۳۰ سالمه میتونم ازمون استخدامی کدام شغل شرکت کنم
پاسخ مشاور: سلام معمولا افراد دارای مدرک دیپلم برای نگهبانی و نیروی خدمات استخدام می شوند.
ر،نادر 1402/08/16
سلام من مدرکم دیپلمه ۲سال سرباز معلم بودم و۳ماه هم حق التدریس بودم خیلی دوست دارم معلم شم لطفآ بنده رو راهنمایی کنید باید چیکار کنم ارسال پاسخ
امیر 1402/08/07
سلام من دیپلم تجربی دارم چه شغلی رو به من پیشنهاد میکنید
پاسخ مشاور: سلام بسته به علاقه خودتون می تونید در کارآموزی شرکت های مختلف یا با ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی حیطه شغلی خود را بسنجید.
لیلا فتحی 1402/08/06
سلام من سال 81 دیپلم علوم تجربی گرفتم الان چهل سالمه میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم
پاسخ مشاور: سلام خیر باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید.
امین 1402/08/01
سلام من دیپلم حسابداری دارم آیا میتونم معلم بشم یا در آزمون استخدامی ملمی شرکت کنم
پاسخ مشاور: سلام شما تنها می توانید در کنکور دانشگاه فرهنگیان شرکت کنید.
اکبر آراسته گرگری 1402/07/11
البته مدرک بنده دیپلم فنی حرفه ای گردشگری می‌باشند با ۲۹سال سابقه چقدر افزایش حقوق داشته باشم .چون مدرک دیپلم را جدیدن به موسسه دادم باتشکر ا ارسال پاسخ
اکبر آراسته گرگری 1402/07/11
بنده با ۲۹سال سابقه در موسسه رازی وابسته به وزارت جهادکشاورزی. بنده مدرک دیپلم را جدیدن به موسسه دادم به نظر شما چقدر افزایش حقوق داشته باشم
پاسخ مشاور: سلام این موضوع را می بایست از همکاران با سابقه همچون سابقه خود پرسجو نمایید. افزایش حقوق را نمی توان به طور کلی برای تمامی سازمان ها به طور یکسان اعلام نمود.
آیدا داوری 1402/05/18
باسلام و دورد خدمت شما عزیزان ، متولد ۸۲ هستم ۲۰ سالم هست ودیپلم معماری دارم و دانشجوی رشته معماری هستم خیلی خیلی علاقه مند به دبیرشدن در راهنمایی و هنرستان رو دارم برای دبیر شدن یا معلم ابتدایی باید چیکار کنم ؟
پاسخ مشاور: سلام برای ثبت نام در آزمون های استخدامی اموزش و پرورش اول باید حداقل لیسانس داشته باشید. پس از آن می توانید با مطالعه دفترچه های آزمون ها، در خصوص نیاز به رشته خود اطلاعات کسب کنید.

نمایش نظرات بیشتر...