استخدام با مدرک دیپلم

سوالات متداول
1- ✔️ استخدام با مدرک دیپلم ۱۴۰۳ به چه صورتی است؟ ✔️ استخدام با مدرک دیپلم شرایط و مدارکی نیاز دارد که داوطلبان می بایست تمامی آن ها را تهیه نمایند. جزئیات بیشتر در متن مقاله قرار داده شده است.
2- ✔️ استخدام در بیمارستان با مدرک دیپلم به چه صورتی است؟ ✔️ داوطلبان استخدام در بیمارستان می بایست با توجه به شرایط به ارسال رزومه و یا شرکت در آزمون های استخدامی اقدام نمایند. 
3- ✔️ مزایای استخدام با مدرک دیپلم در سال 1403 چیست؟ ✔️ یکی از مزایای استخدام با مدرک دیپلم، دریافت حداقل دریافتی متناسب با قانون وزارت کار می باشد. توضیحات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره استخدام با مدرک دیپلم ۱۴۰۳

برای مشاوره استخدام با مدرک دیپلم ۱۴۰۳

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

حجت 1402/11/30
باسلام بنده دیپلم دارم 29سالمه نمی دونم چطوری وازکجا مطلع استخدام بشم هرکاری باشه ایراد نداره مثل نگهبانی بانک یاهرجای دیگه
پاسخ مشاور: سلام می توانید سایت های کاریابی را بررسی کنید.
حمیدرضا 1402/11/26
با سلام بنده دیپلم دارم ۲۶ سالمه فرزند جانباز هستم نمیدونم چطوری و از کجا مطلع استخدام مدرک دیپلم بشم هر کاری هم باشه ایرادی نداره نگهبانی حراست میشه راهنمایی کنین با تشکر
پاسخ مشاور: سلام از طریق آگهی های استخدامی سایت های کاریابی و دفترچه آزمون های استخدامی پیگیر باشید.
علی 1402/10/23
سلام ببخشید من مدرک دیپلم سه ساله نظام قدیم رو دارم اما پیش دانشگاهی نرفتم می تونم تو کنکور فرهنگیان شرکت کنم؟
پاسخ مشاور: سلام شما برای ثبت نام در صورتی که سن 22 سال تمام یا کمتر از 22 سال دارید، باید در ترمیم معدل شرکت کنید. در این صورت امکان ثبت نام در این آزمون را نخواهید داشت.
وجیهه حمیدی 1402/10/23
سلام وقت بخیر من لیسانس طراحی صنعتی دارم ۳۷سالمه میتونم بدون ازمون معلم ابتدایی ثبت نام کنم
پاسخ مشاور: سلام خیر برای استخدام دولتی امکان ثبت نام بدون آزمون وجود ندارد.
علی گرمابی 1402/09/19
سلام من دیپلم کامپیوتر دارم ومتولد 71 هستم با این مدرک تحصیلی به چه شغلی میتونم استخدام بشم
پاسخ مشاور: سلام با مدرک دیپلم معمولا عنوان های شغلی نگهبان، حراست و .. موجود می باشد در آخرین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی امکان ثبت نام با مدرک دیپلم برای سازمان زندانها وجود داشت.
زهرا حسینی 1402/09/18
سلام من ۲۷سالمه دیپلم نظام جدید دارم .دانشجوی ترم اول اموزش ابتدای هستم خیلی علاقه دارم برم سر کار در چه زمینه میتونم فعالیت داشته باشم لطفا منو راهنمای کنید .ممنون
پاسخ مشاور: سلام می توانید به صورت خصوصی در درس هایی که تسلط دارید تدریس کنید.
مهران 1402/09/18
سلام وقت بخیر خسته نباشید بنده مدرک دیپلم دارم ولی مدرکم باقی مانده شهری دارم،زندگی میکنم امکانات نیست تاجذب شوم درنظامی میتونم استخدام شوم معاف از رزم هستم درسایر ارگان ها مدرک دیپلم جذب می‌کنند.
پاسخ مشاور: سلام می توانید در آزمون های استخدامی که جذب با مدرک دیپلم دارند شرکت کنید برای مثال آتش نشانی و یا در عنوان های شغلی نگهبان، سرایدار و .. مشغول به کار شوید.
علی 1402/09/06
ببخشید من فوق دیپلم کامپیوتر دارم توچه زمینه ای برای استخدام میتونم شرکت کنم
پاسخ مشاور: سلام بهتر است مهارت های خود را در رشته خود بالا ببرید و سپس در آگهی شرکت هایی که مهندس کامپیوتر جذب می کنند درخواست استخدام دهید.
جعفر 1402/09/06
سلام من دیپلم انسانی دارم ۳۳ سالمه کجا میشه استخدام شد
پاسخ مشاور: سلام به طور دقیق نمی توان گفت اما باید به آگهی های استخدامی سایت های کاریابی مراجعه کنید و کاریابی به میزان مهارت شما در زمینه های کاری بستگی دارد.
مریم 1402/08/29
سلام من دیپلم انسانی ۳۰ سالمه میتونم ازمون استخدامی کدام شغل شرکت کنم
پاسخ مشاور: سلام معمولا افراد دارای مدرک دیپلم برای نگهبانی و نیروی خدمات استخدام می شوند.

نمایش نظرات بیشتر...