استخدام بانک مرکزی

سوالات متداول
1- ✔️ زمان ثبت نام استخدام بانک مرکزی ۱۴۰۳ چه تاریخی است؟   ✔️ ثبت نام استخدام بانک مرکزی بنا به اعلام نیاز واحدها در محدوده های زمانی متفاوتی انجام می شود که در متن مقاله تاریخ دقیق این آزمون اطلاع رسانی شده است.
2- ✔️ با چه مدارکی می توان در آزمون استخدامی بانک مرکزی نام نویسی نمود؟ ✔️ همان طور که در این مقاله اشاره شده است، ثبت نام آزمون استخدامی بانک مرکزی 1402 از میان دارندگان مدارک کارشناسی، ارشد و دکتری انجام می شود.
3- ✔️ ثبت نام آزمون استخدامی بانک مرکزی 1403 از چه طریقی انجام می شود؟ ✔️ ثبت نام آزمون استخدامی بانک مرکزی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود که راهنمای تصویری مراحل ثبت نام در این مقاله نیز ارائه شده است.

برای مشاوره در خصوص استخدام بانک مرکزی ۱۴۰۳

برای مشاوره در خصوص استخدام بانک مرکزی ۱۴۰۳

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

روزبه میشا 1401/09/06
سلام و درود بر شما. در کانال گذاشته شده بود مبنی بر دریافت کارت برای این بانک از دو روز آینده.. ولی من نمیدونم برای دریافت کارت چه اطلاعاتی باید داشته باشم؟
پاسخ مشاور: سلام در صورتی که در آزمون ثبت نام کرده باشید، با استفاده از اطلاعات شخصی مثل شماره شناسنامه و کد پیگیری یا پرونده خودتون که در آخر ثبت نام دریافت کردید، می تونین کارت آزمون رو دریافت کنین.
... 1401/08/11
سلام ببخشید با مدرک دیپلم انسانی هم میشه تو آزمون استخدامی بانک مرکزی شرکت کرد؟! ارسال پاسخ