استخدام ماما

سوالات متداول
1- ✔️ زمان ثبت نام استخدام ماما چه تاریخی اعلام شده است؟ ✔️ زمان ثبت نام در آزمون و فراخوان های استخدام کارشناس ماما متفاوت بوده و همزمان نخواهد بود. جزئیات زمانبندی آزمون ها در متن مقاله ارائه شده است.
2- ✔️ شرایط استخدام ماما شامل چه مواردی است؟  ✔️ استخدام ماما در مراکز دولتی و خصوصی دارای شرایط عمومی و اختصاصی متفاوتی بوده که جزئیات این شرایط به طور کامل در متن مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ از مزایای استخدام ماما در مراکز دولتی و خصوصی می توان به چه مواردی اشاره کرد؟ ✔️ استخدام کارشناس مامایی در مراکز دولتی و خصوصی دارای مزایایی همچون امنیت شغلی، بیمه و حقوق دریافتی بوده که جزئیات بیشتر در متن مقاله قرار داده شده است.

برای مشاوره نحوه استخدام ماما 

برای مشاوره نحوه استخدام ماما 

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

الناز 1402/02/31
سلام زمان ثبت نام آزمون جدیدی اعلام نشده؟
پاسخ مشاور: سلام در این خصوص هنوز اطلاعیه ای منتشر نشده است.
سارا 1401/11/04
سلام من رشته مامایی خواندم و به دلایلی از طرح انصراف دادم آیا با این وجود میتونم در آزمون های استخدامی شرکت های خصوصی که برای بیمارستان ها تامین نیرو میکنند شرکت کنم؟
پاسخ مشاور: سلام اکثر استخدامی های ماما با ذکر داشتن گواهی اتمام طرح یا اشتغال به طرح امکان ثبت نام در آزمون های استخدامی را فراهم می کنند. در صورتی که شرکت های خصوصی پیمانکار استخدام به این مورد اشاره نکنند، امکان استخدام را خواهید داشت.
مبینا 1401/10/29
سلام ماما بیمارستان ها استخدام می کنن؟
پاسخ مشاور: سلام بله.