استخدام طلاب در طرح امین آموزش و پرورش

سوالات متداول
1- ✔️ نحوه ثبت نام استخدام طلاب در طرح امین آموزش و پرورش چگونه است؟ ✔️استخدام در این طرح به صورت اینترنتی انجام می شود که نحوه آن در این مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.
2- ✔️  شرایط استخدام طلاب در طرح امین آموزش و پرورش شامل چه مواردی است؟ ✔️ شرایط استخدام متقاضیان در این طرح شامل جمله شرایط سنی، مدرک تحصیلی، تابعیت ایرانی و... می باشد که در متن مقاله به طور کامل توضیح داده شده است.
3- ✔️ زمان ثبت نام استخدام طلاب در طرح امین آموزش و پرورش 1402 چه تاریخی است؟ ✔️ زمان ثبت نام این فراخوان احتمالا همانند سال های گذشته از اوایل اردیبهشت ماه آغاز می شود که تاریخ دقیق آن به محض انتشار در متن مقاله ارائه می شود.  

برای مشاوره استخدام طلاب در طرح امین آموزش و پرورش ۱۴۰۲

برای مشاوره استخدام طلاب در طرح امین آموزش و پرورش ۱۴۰۲

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

زیب 1402/08/05
امیدی به استخدام رسمی هست یا نه ؟؟؟ ارسال پاسخ
شبدر 1402/02/31
سلام فراخوانی برای امسال منتشر نشده هنوز ؟
پاسخ مشاور: سلام هنوز در این خصوص اطلاعیه ای منتشر نشده است.
مریم 1402/02/18
سلام وعرض ادب خدمت شما بزرگواران. ببخشید من می‌خواستم سال پیش رو مبلغ طرح امین بشم آیا امکان ثبت نام دارم؟ الان طرح امین نباشیم رد میشیم آزمون مربی پرورشی؟؟ ارسال پاسخ
سعید 1402/02/08
سلام بنده چندبن سال در اداره ای مشغول به کار بودم و حال هم مدرک طلبگی سطح دو و هم کارشناسی ارشد دانشگاه دارم.جایی برای اشتغال بنده در قم سراغ دارید؟ ارسال پاسخ
بدون نام 1401/11/29
سلام استخدام جدید کی هست؟
پاسخ مشاور: سلام به محض اعلام زمان، اطلاع رسانی می شود.
بدون نام 1401/11/23
سلام سطح ۱معادل فوق دیپلم است؟؟
پاسخ مشاور: سلام بله.
ستایش رضایی 1401/11/09
سلام با مدرک حوزه به چه شغل هایی میشه رسید؟
پاسخ مشاور: سلام از راه های استخدام با مدرک حوزه می توان به جذب و همکاری در داوری و میانجیگری و استخدام در آموزش و پرورش اشاره کرد.
زینب ج 1401/10/23
سلام وقت بخیر آیا فقط رشته من که ادبیات عرب هست برای ثبت نام کفایت میکنه یا اینکه علاوه بر آن باید مدرک حوزوی نیز داشته در باشم با تشکر
پاسخ مشاور: سلام این رشته در رشته های استخدامی سال قبل نبوده و در صورت اعلام این رشته در لیست رشته های استخدام در این مقاله اطلاع رسانی می شود.
ربابه قربانی 1401/10/12
سلام و وقت بخیر عذر میخوام آیا فراخوان برای طرح امینی های حق التدریس هست؟ واینکه آیا برای استخدام رسمی طرح امینی های حق التدریس در رشته های معارف و غیره هست یا شامل عموم طلاب فارغ التحصیله؟
پاسخ مشاور: سلام در صورت اطلاع از جزئیات بیشتر باید منتظر اعلام فراخوان جدید بمانید. شرایط فراخوان قبل در متن مقاله توضیح داده شده است. با توجه به فراخوان سال گذشته، داوطلبان دارای حداقل مدرک لازم در رشته های تدریسی در حوزه، امکان ثبت نام را دارند.
بدون نام 1401/10/06
آیا با مدرک حوزوی سطح 1می توان در طرح امین شرکت کرد؟
پاسخ مشاور: سلام بستگی به انتشار فراخوان جدید دارد.

نمایش نظرات بیشتر...