نتایج آزمون استخدامی بخش های خصوصی

سوالات متداول
1- ✔️ اعلام نتایج آزمون استخدامی بخشهای خصوصی از چه طریقی صورت می گیرد؟ ✔️ اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی به صورت اینترنتی بوده و از طریق سایت آزمون به نشانی inre.ir صورت می گیرد. توضیحات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.  
2- ✔️ نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲ چه زمانی اعلام می شود؟ ✔️ زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1402 در مرحله اولیه در نیمه دوم سال جاری می باشد. در مورد اعلام زمان نتایج نهایی آزمون و نحوه اعلام آن نیز توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
3- ✔️ آیا قبولی در آزمون کتبی بخش خصوصی به معنی استخدام در مشاغل مورد نظر است؟ ✔️ قبولی در آزمون کتبی به معنی استخدام و شروع فعالیت نیست، بلکه داوطلبان می بایست در مصاحبه حضوری نیز امتیاز لازم را کسب نمایند که توضیحات بیشتر در این خصوص در مقاله داده شده است.

برای مشاوره نتایج آزمون استخدامی بخش های خصوصی

برای مشاوره نتایج آزمون استخدامی بخش های خصوصی

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

بدون نام 1401/11/29
کی دعوت به مصاحبه میشم؟
پاسخ مشاور: سلام فرآیند ممکن است تا تیرماه سال 1402 زمان ببرد.
ریحانه 1401/10/10
سلام امکانش هست دوباره امسال ازمون برگزار کنن؟
پاسخ مشاور: سلام هنوز در خصوص زمان برگزاری آزمون جدید هیج اطلاعیه ای منتشر نشده است به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.
طاهره 1401/09/26
سلام من یکی از شایستگی هام رو مردود شدم یعنی دیگه دعوت به مصاحبه نمیشم؟ کلا مردودم یعنی ؟
پاسخ مشاور: سلام در صورتی که برای شما گزینه دعوت به مصاحبه نشان داده نشده و یا نتیجه کلی رو مردود زده باشه، شما دعوت به مصاحبه نخواهید شد.
علیمردانی 1401/09/22
سلام به نظرتون چقدر طول میکشه که بهم بگن استخدام شدم یانه ؟
پاسخ مشاور: سلام تا نیمه اول سال بعد ممکن هست که طول بکشه .