استخدامی وزارت کشور

سوالات متداول
1- ✔️ جهت ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت کشور ۱۴۰۳ از چه طریقی می بایست اقدام نمود؟ ✔️ داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی وزارت کشور می بایست جهت ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و اقدام به ثبت نام در آزمون استخدامی نمایند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.
2- ✔️  فارغ التحصیلان چه رشته هایی امکان شرکت در آزمون استخدامی وزارت کشور را دارند؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، همزمان با اعلام تاریخ ثبت نام آزمون استخدامی، دفترچه راهنمایی برای ارائه توضیحاتی در رابطه با شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام نیز در سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت. 
3- ✔️ شرایط سنی داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی وزارت کشور 1403 چگونه است؟ ✔️ با توجه به متن مقاله، افراد دارای مدرک تحصیلی دیپلم می بایست حداقل 20 و حداکثر 25 سال می باشد و یا افراد دارای مدرک کاردانی می بایست حداقل 20 و حداکثر 30 سال سن داشته باشند. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

برای مشاوره نحوه استخدام وزارت کشور

برای مشاوره نحوه استخدام وزارت کشور

تماس با سامانه ها

نظرات کاربران

عسگری 1402/03/06
ممنون برای توضیحات ارسال پاسخ
نادر 1402/02/30
امکانش هست بدون دستگاه های اجرایی ازمون بذاره ؟
پاسخ مشاور: سلام هنوز اطلاعیه ای منتشر نشده است. به محض انتشار در این مقاله اطلاع رسانی می شود.
کوثر 1401/11/01
سلام عذر خواهم رشته دوره دبیرستان ریاضی و کارشناسی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد علوم سیاسی میتونم در استخدامی وزارت کشور و دستگاه اجرایی ثبت نام کنم؟
پاسخ مشاور: سلام در صورتی که رشته های مورد نیاز آزمون جدید اعلام شود و رشته شما وجود در لیست داشته باشد، امکان ثبت نام برای شما می باشد.
بدون نام 1401/10/25
سلام ازمون نداره امسال؟
پاسخ مشاور: سلام هنوز در این خصوص اطلاع رسانی نشده و به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی می شود.
وحید نادی زاده 1401/09/28
با سلام ، من 34 سال سن دارم و بسیار مشتاق به خدمت در دستگاههای اجرایی میباشم ، میتونم در این آزمون شرکت کنم یا نه..ممنون
پاسخ مشاور: سلام با توجه به شرایط سنی موجود در قانون اساسی شما شرط سنی شرکت در آزمون را دارید ولی هنوز هیچ اطلاعیه ای مبنی بر آزمون استخدامی این وزارت منتشر نشده است. به محض انتشار در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.
hamid 1401/04/07
سلام من چه جوری می تونم برای این استخدام ثبت نام کنم ؟ باید چیکار کنم ؟
پاسخ مشاور: سلام هنوز امکان ثبت نام این آزمون برای داوطلبان فراهم نشده است.
هامان 1401/03/30
من 45 سالمه لیسانس دارم می تونم ثبت نام کنم؟
پاسخ مشاور: سلام . شما نمی تونین تو این آزمون ثبت نام کنین.
علی 1401/03/26
سلام . من لیسانس مدیریت دارم می تونم ثبت نام کنم؟
پاسخ مشاور: سلام . باید منتظر بمونین تا استخدام وزارت کشور اعلام شه ، در اطلاعیه اعلام میشه در کدام مشاغل پذیرش صورت می گیره .